Šis pavasaris bus ne tik spalvingas bet ir labai patogus. Už nugaros liks ne tik žiemos šalčiai, bet ir sunkūs nešuliai. Kuprinė ant pečių ir vasaros nuotykiai prieš akis!

Pora pakvaišusių mėnesių ;)

2015-02-14 Perskaitė 8630

Šie keli pastarieji mėnesiai buvo tiesiog pakvaišę. Atsidarėme savo studiją, kuriuoje apsigyveno mūsų rankinės. Jei dar nebuvote kviečiu užsukti adresu - Donelaičio 24, Kaunas.

 

 

 

Po gilaus žiemos miego, pabunda akys ir noras spintoje atrasti stebuklingai žiemos miege užmigusius pavasario spalvomis alsuojančius daiktus. Gal dar ir ankstoka apie tai kalbėti, nes žiema alsuoja į veidą, tačiau mados pasaulyje visi puikiai žino, kad ruoštis pavasariui/vasarai reikia pradėti būtent žiemą. Tad tikimės į šį traukinį suspėti laiku ir trumpai apžvelgsime rankinių spalvas, kurios šį pavasarį pasitiks mus mados žurnaluose. Nepaslaptis, kad pasaulinė mada vis laisviau siūlo derinti apdarus, nebijoti spalvų ir ryškių aksesuarų. Būtent tokiu požiūriu alsuoja itališki, amerikietiški mados žurnalai.

        

 

 

Su naujais metais atėjo ir naujas požiūris į vyriškas rankines. 2014-2015 metai vyriškų rankinių renesansas. Nepaslaptis, kad moterims jos visada buvo aktualios, tačiau vyrai šiuo metu vis dažniau susirūpina šiuo aksesuaru, kaip būtinu stiliaus ir patogumo elementu.

 

Tačiau vyrų ir moterų rankinių mados kiek prasilenkia. Vyrai linkę rinktis santūresnius atspalvius, mažiau detalių ir aišku, patogumas pirmoje vietoje. Puikiai atspindi vyrišką požiūrį į madą tokie prekiniai ženklai kaip Burrbery, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss, Gant.

 

 

Ruduo jau įsibėgėjo ir su juo atėjo poreikis pasirūpinti moteriškais aksesuarais, kurie bus reikalingi ir praskaidrins nuobodėjančias trumpas dienas ir ilgus vakarus. Kokias rankines moterims pasiūlys rinktis garsiausi mados kūrėjai? Noriu priminti, kad nebūtina stengtis išsišokti, tačiau truputėlį atsitraukti nuo žemės tikrai nepakenks. Siūlau pasirinkti žaismingumą ir spalvas. Tegul šis ruduo priverčia moteris švytėti ir būti pastebimoms.

Calvin Klein rankinės vyrams ir moterims

2014-10-16 Perskaitė 1872

Calvin Klein - ryškus ir matomas prekinis ženklas mados pasaulyje. Nebijantis išsiskirti ir nustebinti netradiciniais sprendimais ir pasiūlymais. Pats kuriantis madą ir diktuojantis savo tendencijas. 

 

Taip trumpai pristatome šį išskirtinį prekinį ženklą, kuriuo pažymėtas vyriškas ir moteriškas rankines, kuprines galite įsigyti mūsų internetinėje krautuvėlėje.