2015 pavasaris – vasara – vyriškų rankinių tendencijos

Su naujais metais atėjo ir naujas požiūris į vyriškas rankines. 2014-2015 metai vyriškų rankinių renesansas. Nepaslaptis, kad moterims jos visada buvo aktualios, tačiau vyrai šiuo metu vis dažniau susirūpina šiuo aksesuaru, kaip būtinu stiliaus ir patogumo elementu.

 

Tačiau vyrų ir moterų rankinių mados kiek prasilenkia. Vyrai linkę rinktis santūresnius atspalvius, mažiau detalių ir aišku, patogumas pirmoje vietoje. Puikiai atspindi vyrišką požiūrį į madą tokie prekiniai ženklai kaip Burrbery, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Hugo Boss, Gant.

 

 

Vis dar išlieka tendencijų aukštumose - kuprinės. Tai patogus ir kasdieninis vyriškos aprangos elementas. Kuprinių formai taisyklių nėra. Jos masyvios dažnai ryškenės nei rankinės. Svarbiausias veiksnys renkantis kuprinę yra patogumas ir talpumas.

          

 

2015 metais garsiausieji mados namai pasiūlys pažvelgti į vyriškas rankines kiek moderniau. Laisvalaikio rankininę rinktis ryškesnę, išskirtinės tekstūros, nebijoti detalių. Vyriškas rankines pagyvins - saglelės, užtrauktukai, medžiagos tekstūros derinimas.

                             

 

Verslo rankinėms taikomi kiek kiti reikalavimai. Visų pirma jos turi būti funkcionalios, tilpti kompiuteris, užrašai. Forma išlieka klasikinė, spalvos - pilka, juoda, mėlyna.


 

 

Leave A Comment