Rudeniniai aksesuarai moterims. Kokias rankines moterims siūlo Coco Chanel?

Ruduo jau įsibėgėjo ir su juo atėjo poreikis pasirūpinti moteriškais aksesuarais, kurie bus reikalingi ir praskaidrins nuobodėjančias trumpas dienas ir ilgus vakarus. Kokias rankines moterims pasiūlys rinktis garsiausi mados kūrėjai? Noriu priminti, kad nebūtina stengtis išsišokti, tačiau truputėlį atsitraukti nuo žemės tikrai nepakenks. Siūlau pasirinkti žaismingumą ir spalvas. Tegul šis ruduo priverčia moteris švytėti ir būti pastebimoms.

Paprastumas ir elegancija žavi tuo, kad šiuo būdu nesudėtingai galima atrodyti, kaip iš mados žuranalo puslapių. Garsioji dizainerė Coco Chanel yra pasakiusi, kad net ir patį paprasčiausią drabužį gali papuošti stilingai, ryškūs aksesuarai. Jie moters garderobe ir yra patys svarbiausi. Šaltą rudenį jūsų garderobe turėtų netrūkti didelių šalikų, pintų plačia pyne. Turėkite jų bent kelis. Nešiokite ne tik lauke, bet ir ofise. Uždaroje patalpoje , turėkite lengvesnį, vos vos permeskite jį per kaklą. Taip atrodysite nerūpestingai, bet žaviai.

Primenu, skėtis tai ne tik uždanga nuo lietaus, bet ir puiki detalė jums. Derinkite jį prie palto, rankinės ar batų. Rinkitės tokias spalvas, kurios būtų pastebimos ir išskirtu jus iš tamsios minios lyjant lietui.

Taip pat visada garderobą pagyvina, neišskiriama moters kompanjonė – rankinė. Tegul šį rudenį ji būna kažkuo ypatinga, šiek tiek valiūkiška. Rinkinės lengvas, patogias rankines, kuriose lengvai galite rasti savo mielus daikšiukus. Taip pat nebijokite kartais išsiškoti, ne visada rankinė turi būti suderinta su batais, ar diržu. Nebijokite rinktis tokias rankines, kurios prablaškytų ir nustebintų aplinkinius savo spalva, juk rudenį nereikia būti nuobodžiomis. Smagu, kad moterims niekada nereikia teisintis ir jos visada gali rinktis plačioje spalų gamoje, ko nepasakyčiau apie vyrus.

Jeigu mėgstate masyvius papuošalus, tai tikrai tai ko jums reikia. Rinkitės kolje tipo kaklo papuošalus. Jie pagyvins suknelę ar paprasčiausią juodą palaidinę.

Esminis dalykas, ko linkiu jums – moterys, nepamirškite šypsokitės. Juk tai yra tas “aksesuaras” į kurį nukrypsta praeivių žvilgsniai ir sutinka jus draugai. Puoškitės ir atrodykite įspūdingai!

 

 

 

Leave A Comment