Šventės jau čia pat!

Delninė - šventinis aksesuaras elegantiškai moteriai

Atostogos ir šventinis periodas yra tas metas, kai galime pasipuošti, nudžiuginti ne tik aplinkinius, bet ir save pačią. Tai ypatingas laikas ekstravagantiškoms dovanoms tiek dovanoti tiek gauti, metas skanauti pačius gardžiausius patiekalus ir dalintis laiku su šeima ir geriausiais draugais. Tačiau pasitinkant Naujuosius metus derėtų nepamiršti to, kad kaip sutiksi juos - tokius ir turėsi. Dėl to svarbu nepamiršti ir savęs ir pasipuošti. Būti gražiomis ir išskirtinėmis damomis šventinį vakarą, tai viena iš sėkmę nešančių komponenčių sutinkant Naujuosius metus.

Šventinė apranga įpareigoja rinktis ir šventinę rankinę, kuri būtų ne tik detalė ištirpstanti jūsų aprangoje, bet ir aksesuaras, kuris puoštų,atkreiptų dėmsesį ir atspindėtų jūsų stiliaus išskirtinumą. Mes turime jums kelis patarimus, kokią rankinę įsigijus šiemet galėsite stilingai nešioti ir 2015 metais.

Šio šventinio sezono rankinės - išskirtinės formos, tekstūros ir labai funkcionalios. Jums tikrai nereikia tokios rankinės, kurioje negalėtumėte turėti jums reikalingiausių daiktų.


 

 

Taip pat rankinės gali būti kiek ekstavagantiškos ir nenuspėjamos. Nebijokite sidabro, aukso spalvos atspalvių, juk šventinė apranga ir jos aksesuarai turi išsiskirti. Taip pat rankinę galite derinti prie papuošalų, jeigu renkatės minimalistinius papuošalus, rinkitės masyvesnę rankinę ir atvirkščiai.

 

Rankinės taip pat dažnai derinamos prie suknelės arba batelių. Jei rinksitės juodą suknelę, rankinę derinkite prie jos. Tai paprasta formulė išlaikyti vientisumą savo stiliuje.


 

Renkantis aksesuarus būtina taip pat pasirinkti tokius, su kuriais jaustumėtės patogiai. Jei nesate iš tų moterų, kurios mėgsta rizikuoti, pasirinkite šventėms tokią aprangą su kuria jaustumėtės savimi. Tai svarbu, nes gera savijauta tai puiki nuotaika ir jos nevalia sugriauti bandant įsisprausti į vienu dydžiu mažesnę suknelę ar dėvint nepatogius batelius. Ta pati formulė galioja ir rankinėms. Rinkitės tokią, kurią galėtumėte nešioti, ne tik tą vieną šventinį vakarą, bet taip pat norėtumėte ja pasipuošti ir kitomis progomis. Teisingai priimtas sprendimas jums garantuos, kad įsigytą rankinę nešiosite ilgai.

 

Leave A Comment