Praktiškas stilingas pavasaris su kuprine ant pečių!

Šis pavasaris bus ne tik spalvingas bet ir labai patogus. Už nugaros liks ne tik žiemos šalčiai, bet ir sunkūs nešuliai. Kuprinė ant pečių ir vasaros nuotykiai prieš akis!

 

 

Renkantis moterišką kuprinę reikėtų įvertinti kelis faktorius, kurie gali būtų svarbūs - tai moteriška kuprinė aktyviam laisvalaikiui, elegantiška odinė kuprinė moterims ar kuprinė – rankinė, kurią galima nešioti keliais būdais, tai yra ir kaip rankinę.

 

Laisvalaikio kuprinės

Laisvalaikio kuprinė lydės jus kelionėse, žygiuose ir kituose esktremaliuose vasaros nuotykiuose. Renkantis laisvalaikio kuprinę būtina atsižvelgti į kelis reikalavimus, kuriuos turėtų turėti kuprinė: patogumas, patvarumas ir optimalus dydis. Kuprinės petnešos turėtų būti platesnės, kad nespaustų jūsų pečių, kadangi kelionės metu kuprinė turėtų tarnauti kaip ištikima palydovė, renkantis ją reikėtų atsižvelgti į patvarumą ir kokybę. Juk taip nesmagu, kai kelionėje reikia papildomai rūpintis nutrūkusiais diržais ar sugedusiu užtrauktuku.

       

 

Elegantiškos moteriškos kuprinės

Elegantiškas kuprines renkasi miesto moterys. Jos paskendusios miesto ritme, siekia būti elegantiškos ir madingos. Renkantis moteriką kuprinę svarbu, kad ją būtų patogu derinti prie klasikinio stiliaus drabužių, jų spalvos lengvai derinamos ir visada atrodo puikiai.

       

 

Moteriška rankinė - kuprinė

Moteriška kuprinė - rankinė tai 2015 metų "must have" aksesuaro elementas. Šis patogus išradimas suteikia visišką laisvę ir neriboja fantazijos.

Leave A Comment