2015 metų moteriškų rankinių tendencijos

Po gilaus žiemos miego, pabunda akys ir noras spintoje atrasti stebuklingai žiemos miege užmigusius pavasario spalvomis alsuojančius daiktus. Gal dar ir ankstoka apie tai kalbėti, nes žiema alsuoja į veidą, tačiau mados pasaulyje visi puikiai žino, kad ruoštis pavasariui/vasarai reikia pradėti būtent žiemą. Tad tikimės į šį traukinį suspėti laiku ir trumpai apžvelgsime rankinių spalvas, kurios šį pavasarį pasitiks mus mados žurnaluose. Nepaslaptis, kad pasaulinė mada vis laisviau siūlo derinti apdarus, nebijoti spalvų ir ryškių aksesuarų. Būtent tokiu požiūriu alsuoja itališki, amerikietiški mados žurnalai.

        

 

 

Parengėme "TOP 5" rekomendacijų, kokios spalvos rankinę reikėtų turėti savo garderobe šį 2015 metų pavasarį/vasarą.

 

- Geltona. Tai saulės spalva, kuri šildo ir žadina jausmus. Tai šio sezono perliukas. Geltonos odos rankinė pagyvins stilių ir suteiks rafinuotą išskirtinuką.

                        

 

- Mėlyna. Laisvės ir ramybės pojūtį nešanti spalva. Mėlynų atspalvių rankinės yra lengvai derinamos ir puikiai tinka tiek prie laisvalaikio aprangos tiek prie oficialios.

 

            

- Pilka. Iš naujo atgimusi spava šį sezoną. Ji delikatiti ir elegantiška. Pilka atsiranda sumaišius juodą ir baltą, dangų ir žemę, todėl ji išlieka labai paslaptinga ir žavi. Šio sezono rankinių skaniausiuose topuose šmėžuos platus spektras pilkos odos atspalvių.

 

    

 

- Ryža. Gyvybe alsuojanti spalva išskirtinei moterei.

   

 

- Žaismingos kelių spalvų kombinacijos. Saikingai derinamos spalvos praskaidrina nuotaiką ir stilių.

    

Leave A Comment