Kokia rankinė Jums yra geidžiamiausia?

"Jei tik ji prabiltų, kokias istorijas galėtų pasekti, kokiose šalyse ir vietose ji viešėjo", - taip, kalbu apie neišskiriamą moters aksesuarą - rankinę. Rankinės moterims tarsi desertas, - gardus garderobo aksesuaras. Kokią rankinę pasirinkti ir kokia būtų patogausia, priklauso nuo moters gyvenymo būdo. Vienos labiau mėgsta klasikinio stiliaus rankines, kitos ekstravagantiškas kuprinės tipo rankines, kurios šiuo metu yra vienas iš madaus šauksmo ir "must have" aksesuarų.

Galima išskirti kelias pagrindines rankinių ir jų mylėtojų kategorijas, pagal kurias kiekviena moteris gali lengviau pasirinkti gausybėje rankinių pasiūloje. Pagal moters gyvenimo būda, kategorizavome rankines ir aksesuarus:

1. Dalykinė moteris - tai moteris, kurios rankinė konkreti, patoji ir talpi. Kurioje ji greitai gali rasti telefoną ir užrašų knygelę. Dažniausiai masyvesnė, bet išlieka elegantiška. Svarbus akcentas - ilga rankena.
 

2. Romantiška karjeristė - moteris, kuri turi konkrečių tikslų gyvenime ir stiprų gero skonio suvokimą. Ji renkasi odines rankines. Tai moteris, kuri žino ko nori, puikiai supranta, kad patogumas yra pagrindinis kriterijus norint gerai jaustis ir švytėti.

 

3. Stileivos damos - moterys, kurios puikiai žino, ko ir kaip nori, - o jos nori visada būti viršūnėje, matomos ir kartais giriamos. Šios moters rankinė būtent tokia - išskirtinė ir labai kokybiška.

 

4. Koketiško stiliaus moteris - jos linksmos ir kerinčios. Šioms moterims nereikia daug daiktų, jos visda po ranka turi tai ko joms reikia. Dažniausiai renkasi stilingą delninę.

 

5. Keliauninkės - visas šių moterų gyvenimas telpa rankinėje. Jos moka susipakuoti daiktus per kelias minutes ir trokšta patirti nuotykių. Rankinė su jomis visada pasiruošusi nerti į nuotykius. Šios moters rankinė visada pasižymės praktiškumu ir tvirtumu.

 

Nesvarbu, kokią rankinę pasirinktumėte - odinę ar odos pakaitalo rankinę, esu tikra, kiekviena moteris turi instinktą, kuris puikiai nurodo, kas labiausiai jai tikta ir kokia rankinė bus jos kompanjonė.

 


 

Leave A Comment