Grąžinimas ir keitimas

Prekių grąžinimas ir keitimas Lietuvoje

 

Jeigu įsigyta prekė Jums netiko per 3 dienas nuo prekių gavimo atsiųskite mums el. paštu info@talpi.lt savo užsakymo numerį ir kitą su užsakymu susijusią informaciją. Prekės grąžinimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Grąžinamos arba keičiamos kokybiškos prekės privalo būti:

      visiškai nenaudotos ir nesugadintos;

      originalioje nepažeistoje pakuotėje su originaliomis etiketėmis;

      pilnos komplektacijos;

      su pridėtu įsigijimo dokumentu.

Jeigu aukščiau išvardintų sąlygų buvo laikomąsi, pinigus už grąžintas prekes (išskyrus pristatymo mokestį, kuris išskaičiuojamas iš pirkėjo) arba kainų skirtumą keičiant brangesnę prekę į pigesnę, pervesime į Jūsų nurodytą sąskaitą per 14 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo dienos. Keičiant pigesnę prekę į brangesnę, pastaroji bus išsiųsta gavus priemoką į mūsų banko sąskaitą.

 

Prekių grąžinimas ir ketimas užsienyje

 

Norint grąžinti arba pakeisti Talpi.lt įsigytą kokybišką nenaudotą prekę iš adreso užsienio šalyje, prekės grąžinimo bei naujos prekės pristatymo išlaidas apmoka Pirkėjas. Visos kitos sąlygos išlieka tokios pat, kaip aprašyta aukščiau.

Šios taisyklės sudarytos remiantis LR civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“ bei 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“.